HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Општо за спортот!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 29
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Општо за спортот!   2/18/2007, 14:28

Го божавам ракометот, тернирав краток период и мислам дека времето поминато на тренинзи вредеше, малку е напорно ама вреди.... Али ј......га морав да се откажам поради повреда баш кога влеговме во кометал Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 29
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Општо за спортот!   2/18/2007, 15:32

Еј, и ја тренирав ракомет кога бев 7мо одделение мислам.. Во металург.

Али после ни дојде еден кртен за тренер, па сите се одкажавме, само 5-10 души дали останаа...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Општо за спортот!
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Ракомет-
Отиди до: