HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 29
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   2/19/2007, 23:02

Јас не сум размислувала на оваа тема па затоа сакам да видам што мислат другите, ама мислам дека би го задржала своето и би го додала неговото ама тоа коа ќе си дојде време за тоа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Мони
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 90
Age : 28
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   2/19/2007, 23:15

se slozuvam so tebe Nate Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 29
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   2/20/2007, 02:00

Ја ке го земам нејзиното...
Бррррр, вие нездрави сте бе?? Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 29
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   2/20/2007, 13:12

Ау а ја спа мислев имало храбри машки, леле братучед ме разочара сеа ептен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Во врска со презимињата, кое ќе го одберете....?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Семејство!!!-
Отиди до: