HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Раскинување?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 29
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Раскинување?   2/24/2007, 00:06

Како раскинувате и што кога ќе дојде до тоа!
Дали лесно можете да преболите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 29
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Раскинување?   2/24/2007, 02:50

Па освен еднаш, прилично лесно преболувам...

А за раскинување, никагаш на мене не ми било лесно, со страв дека ќе ги повредам девојките... Затоа, многу често се случувало, да направам нешто намерно, за да они на мене ми раскинат..

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Раскинување?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: