HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Развод?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 29
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Развод?   2/24/2007, 04:35

во која ситуација доаѓа до развод?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 29
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Развод?   2/24/2007, 14:48

Абе има многу ситуации во кои доага до развод...


Ама јас мислам дека е во ред, ако не иде, подобро е да се разведеш, него да си го упропастиш и остатокот од животот...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Развод?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Семејство!!!-
Отиди до: