HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Досадно

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 29
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Досадно   2/27/2007, 20:43

Што правите бе вие коа ви е досадно како мене денес? Crying or Very sad No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 29
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Досадно   2/27/2007, 20:47

Нате напиша:
Што правите бе вие коа ви е досадно како мене денес? Crying or Very sad No


И се јавивам на Мони... И кога не ми е досадно го правам тоа. Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Досадно
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: