HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Настинки!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 29
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Настинки!!!   3/1/2007, 21:11

Ме инспирираше мојава настинка з атемава. Како се справувате вие со настинките, мене не ми помага ни апче не ништо!!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 29
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Настинки!!!   3/1/2007, 21:17

Бапни 2 чисти лимони, со два андола и 3 Ц-витамини... заедно измешани.

И ако јадеш мед, јади мед за грлото...

И се уште неам појма како се викаше тоа како чај што е...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Настинки!!!
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: За здравјето!!!-
Отиди до: