HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Орален, анален секс?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin


Број на мислења : 219
Age : 28
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Орален, анален секс?   3/3/2007, 16:19

Дали сте за или против.. Јас сум дефинитивно против ..

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
Мони
Прленце
Прленце


Број на мислења : 90
Age : 27
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   3/3/2007, 17:22

и јас дефинитивно против

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AceБрој на мислења : 3
Age : 31
Registration date : 2007-03-19

ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   4/11/2007, 00:30

protiv analen ste ili protiv dvata? i zasto
aj protiv analen da ste protiv mozam da sfatam ali protiv oralen?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin


Број на мислења : 219
Age : 28
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   4/11/2007, 00:31

живот ...тоа е

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.hot-me.com
moucotБрој на мислења : 2
Age : 29
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-04-11

ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   4/11/2007, 22:31

Analen sex ne postuem ali ne razbiram zaso da ne oralen. Mnogu e dobro kako predigra.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GOGOБрој на мислења : 16
Age : 29
Registration date : 2007-04-18

ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   4/18/2007, 01:28

rabbit rabbit rabbit

Никако против, тоа е слободен избор и зависи од партнерите, многу девојки успеале да најдат задоволство во аналниот секс а оралниот дефинитивно е дел од секоја предигра....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Орален, анален секс?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Орален, анален секс?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: